Havalandırma Tesisatları

Orjin Doğalgaz ve Klima Hizmetleri /Vaillant,Fujitsu,Fuji ve Mdv İzmir Yetkili Bayi

Havalandırma Sistemleri ve Havalandırma Tasisatı İşi

Kapalı bir yerin havasını değiştirmek amacıyla çeşitli araçlar ve yöntemler kullanarak dışarıdan temiz hava verme veya hava akımı oluşturma işlemidir.havalandirma-sistemleri-orjin-dogalgaz-klima-sistemleri-3 İstenmeyen kötü havayı atmak ve temiz hava temin etmek iyi bir havalandırma sistemi kurmaktan geçmektedir.

Hangi maddeyle çalışılırsa çalışılsın, işyerinin havalandırılması kesinlikle şarttır. Ancak havalandırma; tehlikeli gazlara, tozlara, buhar ve dumanlara karşı çok sınırlı bir koruma sağlar.

Etkili bir havalandırma sistemi, her işçi için kimyasal maddeye bulaşmamış, temiz bir nefes alma ortamını sağlar.

Bilindiği gibi tesisat sektöründe müşteri henüz oluşturulmamış hizmeti satın almaktadır. Müşteri karar verirken değerlendireceği bitmiş bir ürün yoktur. Sadece satışı yapan firmanın tahahütünü satın alabilir.

havalandirma-sistemleri-orjin-dogalgaz-klima-sistemleri-1Bu nedenle müşteriler hizmeti satın almadan önce firma yapısını sorgulamalıdır. Yani referanslar konusundaki İdari ve Teknik yeterliliğini , sertifikasyonunu ve uzmanlık alanını değerlendirmelidirler.

Firmamızda bu temel unsurları dikkate almış olup her geçen gün kalitesine artı katarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 İş yeri ve eviniz için size en uygun havalandırma sistemi ve klima tipini keşif sonunda belirliyor ve montajını Orjin Doğalgaz ve Klima Hizmetleri Olarak yapıyoruz.

 

kampanyalar-ucretiz-dogalgaz-kesif-orjin-dogalgaz   20yil-ucretiz-dogalgaz-kesif-orjin-dogalgaz   alt-bolum-orjin-servis-destek   ucretsiz-kesif-orjin-servis-destek