Sanayi Doğalgaz Dönüşümleri

Orjin Doğalgaz ve Klima Hizmetleri /Vaillant,Fujitsu,Fuji ve Mdv İzmir Yetkili Bayi

Sanayi Doğalgaz Dönüşümleri

Endüstriyel iç tesisat ve dönüşümı kime yaptırabilirim?

EndÜstriyel içtesisat ve Dönüşüm Gaz Dağıtım Firması tarafından sertifikalandırılmış firmalara yaptırılabilir. İşte bu konuda işinde uzman ve yılların tecrübesiyle orjin doğalgaz ve klima sistemleri karşınıza çıkmaktadır. Organize sanayi bölgelerindeki müşterilerorjin-dogalgaz-klima-sistemleri-cizim-2 organize sanayi bölgesi tarafIndan seçilmiş GAZ DAĞITIM FİRMASI'nın sertifikalandırdığı firmalar ve müşavir firma onayından sonra GAZ DAĞITIM FİRMASI'nın onayı ile gaz açma işlemini GAZ DAĞITIM FİRMASI ve müşavir firma beraber yapar.

İç tesisat proje onay ve kabulünde en Önemli hususlar nelerdir?

İç tesisat yönetmeliğinin 5.maddesine gÖre; kullanılan her türlü cihazın (yakıcı cihazlar, armatürler,..v.b.) teknik emniyet açısından kalite uygunluk belgesine (TSE, ISO, EN veya IEC) sahip olması gerekmektedir. Bu Özelliklere sahip olmayan cihaz varsa doğalgaz dönüşümü esnasında TSE'den Özel inceleme müracaatında bulunulması gerekmektedir.

Profesyonel bir ekip ve bunu belgelerimizle kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Biz işimizi iyi yapmaktayız ve sizin iyi ve işini bilen bir ekiple çalışmak hakkınızdır.

 

kampanyalar-ucretiz-dogalgaz-kesif-orjin-dogalgaz   20yil-ucretiz-dogalgaz-kesif-orjin-dogalgaz   alt-bolum-orjin-servis-destek   ucretsiz-kesif-orjin-servis-destek