vrnetDIALOG Uzaktan Erişim Sistemi

Orjin Doğalgaz ve Klima Hizmetleri /Vaillant,Fujitsu,Fuji ve Mdv İzmir Yetkili Bayi

vrnetDIALOG uzaktan erişim sistemi

Isıtma sistemlerinde yeni bir dönem başlıyor. VrnetDIALOG sayesinde evinizdeki kombiye isterseniz biz sizin için merkezden ulaşabiliriz, ya da siz kendiniz cihazınıza uzaktan kumanda edebilirsiniz. vrnetDIALOG, VAILLANT marka ısıtma cihaz(lar)ı ile “Dünya’nın neresinde olursak olalım ” konuşmamıza imkan sağlayan ileri bir teknolojidir. vrnetDIALOG sayesinde, Internet üzerinden tıpkı bir internet web sitesine bağlanır gibi kombinize bağlanabilir, kombinizin tüm değerlerini bilgisayar ekranınızda görebilir ve konfor ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz VAILLANT Çözüm Merkezi’nin 7 gün 24 saat hizmet veren 444 2 888 numaralı telefonunu arayarak da, kombinizi istediğiniz değerlerde çalışacak şekilde bize ayarlatabilirsiniz. vrnetDIALOG teknolojisi aynı zamanda uzaktan tamir ve otomatik teknik servis atama hizmetlerini de bünyesinde barındırır. Böylece, kombiniz arıza yaptığı takdirde teknik servisimiz bu arızadan anında haberdar olmakta ve Internet üzerinden kombinize bağlanarak arızayı hemen gidermeye çalışmaktadır. Eğer arıza internet üzerinden giderilemez ise, sizinle irtibat kurulur ve uygun olduğunuz ilk fırsatta gelmek üzere teknik servisimiz sizden randevu alır. Kombinizin arızası en hızlı şekilde giderilir. 

VrnetDIALOG ile ilgili daha fazla bilgi almak veya bu sisteme sahip olmak için 444 2 888 numaradan Çözüm Merkezimizi arayabilir ya da sizlere hizmet veren teknik servis elemanlarımız ile görüşebilirsiniz. 

Teknik Özellikleri; 
  • İnternet üzerinden cihaz ayarlarını yapabilme
  • On-line akıllı servis( Vaillant kombinin arızaya geçmesi durumunda sistem Vaillant çözğm merkezini haberdar eder ve anında uzaktan arızaya müdehale edebilir, problem giderilmiyorsa servis yollanır)
  • Predictive maintenace ( kombin çalışma parametrelerini inceleyerek daha arıza oluşmadan uyarıda bulunan bakım sistemi)
  • 16 cihaza kadar kontrol imkanı
  • Ek 230 V açma kapama sitemi ile 2 adet ek cihazı kontrol edebilme imkanı
  • Ek 24 V alarm girişleri ile bir cihazın veya sistemin açık olup olmadığını anlayan ve alarm yollayan sistem

 

kampanyalar-ucretiz-dogalgaz-kesif-orjin-dogalgaz   20yil-ucretiz-dogalgaz-kesif-orjin-dogalgaz   alt-bolum-orjin-servis-destek   ucretsiz-kesif-orjin-servis-destek